Reagujte bez životopisu

Práca bez nočných? Máme takú! Nenáročná práca v Malackách.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
917 EUR/mesiac917

Popis práce

Hľadáš prácu vo výrobe, ale nechceš robiť nočné? Táto ponuka je vhodná aj pre absolventov a uchádzačov bez skúseností vo výrobe. V závode sa vyrábajú dopravné, procesné a modulárne pásy - znie to zaujímavo? Ozvi sa, všetko ťa naučíme!

Náplň práce:
- odoberanie a kontrola výrobkov
- práca v stoji pri výrobnej linke
- výroba vysoko výkonných remeňov

Práca je na 2 zmeny (týždeň ranná a týždeň poobedná)

Ponúkame

- stravovanie zabezpečené v závodnej jedálni
- dáme ti aj príspevok na dopravu
- zabezpečíme ti dlhodobú a stabilnú prácu s pravidelným príjmom

Požadujeme

- ochota pracovať v stoji

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Lapin
Tel.: +421908764052
E-mail: poslať životopis