Reagujte bez životopisu

Super práca vo výrobe 2 dni robíš, 2 dni máš voľno

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Slovenská Ľupča
Termín nástupu
dohodou / ihned
906 - 1 380 EUR/mesiacod 906€ Brutto (základná mzda sa navyšuje od počtu rokov praxe)+ individuálny, technologický a ekonomický bonus + príplatky ZP

Popis práce

Ste pracovitý, manuálne zručný a vaše srdce bije pre technológie? Tak to hľadáme práve vás! Ozvite sa, máme pre vás pracovnú príležitosť v chemickom priemysle na oddelení izolácie a fermentácie. Nie je to pásová výroba.

Náplň práce:
- obsluha strojnotechnologických zariadení
- príprava roztokov
- vedenie a kontrola procesov podľa predpisov
- práca s PC, obsluha strojných zariadení z velína.

Práca je na 4 zmeny: 12hodín deň, 12 hodín noc , 2 dni voľno

Ponúkame

- rôzne bonusy
- rôzne iné príplatky
- možnosť teplej stravy priamo v jedálni firmy
- výborná dostupnosť verejnej dopravy
- príspevok DDS od zamestnávateľa
- ponuka je vhodná aj pre absolventa

Požadujeme

- stredoškolské vzdelanie technického smeru
- zodpovednosť a technické myslenie
- fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šuleková
Tel.: +421917864657
E-mail: poslať životopis
ID: 4806988  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 906 EUR/mesiac