Reagujte bez životopisu

Operátor výroby s VZV v modernej výrobe pri Trnave.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Voderady
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 320 EUR/mesiacOd 1 320 EUR/mesiac Základná mesačna mzda je 950,40 EUR, ku ktorej prislúchajú bonusy a príplatky. Celková mesačná hrubá mzda tak môže činiť od 1320 EUR.

Popis práce

Hľadáme nových operátorov do modernej výroby vo Voderadoch. Vhodné pre skúsených operátorov aj pre absolventov. Všetko Ťa naučíme!

Náplň práce:
- obsluha výrobnej linky
- zásobovanie linky materiálom
- dohľad nad kvalitou vyrobeného produktu

Ponúkame

Výkonnostný bonus mesačne do výšky 170 EUR.
Špeciálny mesačný bonus vo výške 25,10 Eur alebo 46,72 EUR v závislosti od zmennosti.
Príspevok na dopravu do práce mesačne vo výške 50 EUR.
Každoročné prehodnocovanie mzdy.
Deň rodiny v lete.
Vianočná párty v zime.

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať v 3 - zmennej prevádzke
- VZV preukaz - obnovíme, vystavíme

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis