Reagujte bez životopisu

TOP práca dostupná pre všetkých! Jednoduchá montáž plastových komponentov. Nové Mesto n/Váhom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 300 EUR/mesiac975€/brutto + 100€ variabil. Možnosť zárobku cca 1300 € brutto. /mes.

Popis práce

Hľadáš jednoduchú prácu v čistom prostredí, ktorú zvládne každý? Chceš pracovať na zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Pridaj sa k stovkám spokojných zamestnancov. Práca je vhodná pre ženy aj mužov! Nástup je možný ihneď.

Náplň práce:
- skladanie malých súčiastok,
- ukladanie plastových kusov,
- pracuje sa na 3 zmeny

Ponúkame

- zaujímavá práca v medzinárodnej spoločnosti,
- je vhodná pre ženy aj mužov,
- bezplatná doprava,
- vstupné zaškolenie v školiacom stredisku priamo na pracovisku,
- 13. a 14. plat,
- príspevok na ubytovanie vo výške 150 € (podmienka je vzdialenosť 200km k miestu trvalého pobytu)

BEZPLATNÁ doprava:
- zo smeru Trenčín (Trenčín - Chocholná-Velčice - Adamovské Kochanovce - Melčice-Lieskové - Ivanovce - Trenčianske Bohuslavice),
- zo smeru Vrbové, Piešťany (Vrbové - Piešťany (Banka) - Horná Streda - Brunovce - Potvorice - Považany).

Požadujeme

- vek 18 rokov,
- ochota pracovať zmeny,
- dobrý zrak (okuliare nie sú prekážka)

Kontakt

Kontaktná osoba: Daniela Jančová
Tel.: +421918790716
E-mail: poslať životopis