Reagujte bez životopisu

Poctivé zamestnanie pre všetkých. Operátor výroby. Doprava zabezpečená a zdarma. Mzda 1200€ + 13. aj 14. plat!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
Dohodou/Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 930 EUR/mesiacZarobíte 1200€ za mesiac + 13. a 14. plat!

Popis práce

Máte v sebe technického ducha a ste zruční? Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Prax nie je potrebná. Práca je vhodná pre mužov aj ženy! Neváhajte nás kontaktovať! Nástup je možný ihneď. ☝

Náplň práce:
✅ montovanie dielov do áut
✅ zapájanie káblov a konektorov
✅ pracuje sa na 2 zmeny (ranná, poobedná)

Ponúkame

➡ zaujímavé finančné ohodnotenie
➡ bezplatná doprava
➡ školiace centrum pre nových pracovníkov
➡ pravidelné prehodnocovanie mzdy
➡ teplá strava v jedálni
➡ práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
➡ pracovné oblečenie (aj vám ho operieme)
➡ osobné ohodnotenie až do výšky 280€
➡ 13. a 14. plat

Doprava z: Šaľa, Galanta, Sereď, Senica, Hlohovec, Biely Kostol, Zavar, Brestovany, Trnava, Trnava-Prednádražie..

Požadujeme

☝ vek 18 rokov
☝ ochota pracovať aj v nadčasoch
☝ práca vhodná pre mužov

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis