Reagujte bez životopisu

☝ Super príležitosť vo výrobe. Pracuje sa pri strojoch - žiadna pásová výroba. ☝ Mzda okolo 1400€ + 13.plat.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac1200€ + bonusy a prémie + 13.plat

Popis práce

Ponúkame prácu vo výrobnej spoločnosti v Trnave. Pracuje sa pri strojoch. Vďaka nepretržitej prevádzke máte krásny zárobok. Nemusíte pracovať 5 nočných za sebou, tu sa striedajú zmeny po dvoch dňoch. Zaučíme, takže je to vhodné aj pre absolventov. Dáme vám rôzne príspevky + 13. plat. Ponuka vhodná pre mužov.

Náplň práce:
✅ práca pri strojoch,
✅ kontrola kvality výrobkov,
✅ iné pomocné práce vo výrobe.

Ponúkame

- rôzne benefity, bonusy a prémie,
- 13. plat,
- príspevok na dopravu,
- strava na všetkých zmenách,
- dobrá dostupnosť,
- parkovanie priamo pred areálom

Požadujeme

☝ vek 18 rokov,
☝ ochota pracovať v nepretržitej prevádzke,
☝ ponuka vhodná pre mužov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kaliňaková
Tel.: +421917851205
E-mail: poslať životopis