Servisný technik, 13. mzda, auto aj na súkromné účely

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Popis práce

Chcete sa stať súčasťou pohodového tímu v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, s benefitmi ako 13. mzda, auto aj na súkromné účely aj.? Zaujíma Vás servis a údržba zariadenia v potravinárskom odvetví bez pohotovostí? Ak áno, neváhajte nás kontaktovať. Hľadáme šikovných a technicky zameraných servisných technikov.

Náplň práce:
- Preventívna údržba strojov a zariadení
- Diagnostika závad a ich oprava
- Kontrola a servis
- Montáž a spustenie strojov u zákazníka, následné zaškoľovanie obsluhy

Ponúkame

- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa skúseností
- 13. mzda
- Služobné auto (možnosť využitia aj na súkromné účely)
- Prémie
- Mobilný telefón
- Fajn priateľský kolektív
- Zázemie stabilnej spoločnost

Požadujeme

- Aspoň malú prax na obdobnej pozícii
- Veľkou výhodou je vyhláška 508/2009 Z. z. § 21/22/23
- Vodičský preukaz sk. B
- Manuálnu zručnosť a fyzickú zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis