Reagujte bez životopisu

TOP práca vo výrobe - priemerná mzda až 1300 €

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 2571/16, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
1 045 EUR/mesiac+ bonus 75€ za dochádzku a 20€ za prácu nadčas (za každú zmenu). Priemerná mzda do výšky 1300€.

Popis práce

Hľadáte prácu v čistom prostredí, ktorú zvládne každý? Chcete pracovať na 3 zmeny a zarobiť zaujímavé peniaze? Pracujte pre svetového lídra vo svojom obore. Pridajte sa k stovkám spokojných zamestnancov. Žiadna prax nie je potrebná.

Tak nás neváhajte kontaktovať! Nástup je možný ihneď.

Náplň práce:
- montovanie dielov pri výrobe komponentov
- pracuje sa na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná)

Ponúkame

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- dochádzkový bonus vo výške 75€
-bonus za nadčas 20€
- príspevok na cestovné
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- práca v stabilnej a medzinárodnej spoločnosti
- 13. a 14. plat

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny
- práca v stoji (možnosť striedania s pozíciami v sede)
- manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Erika Dominová
Tel.: +421905319683
E-mail: poslať životopis