Vodič VZV - v Bratislave s ubytovaním a priemernou mzdou 1500€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 241,5 - 1 500 EUR/mesiac1241.50€ + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve), priemerne si zarobíte 1500€ brutto

Popis práce

Máš prax s VZV? Ozvi sa nám, aj keď ti už vypršala platnosť preukazu. Zabezpečíme ti obnovu preukazu, prácu v Bratislave a k tomu ubytovanie. Pre úspešných kandidátov máme pripravené aj ďalšie benefity - vyplácame zálohy a od prvého príchodu do Bratislavy sa o teba postará náš koordinátor.

Náplň práce:
- obsluha VZV a ťahača CXT
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom
- preprava materiálu na montážnu linku

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

- zabezpečujeme UBYTOVANIE
- bonusy: dochádzkový a motivačný
- vyplácame ZÁLOHU na mzdu
- možnosť odpracovať NADČAS s výhodným príplatkom
- stravné vo forme finančného príspevku na účet
- PRÍPLATKY: za prácu popoludní, v noci, v sobotu, v nedeľu

Požadujeme

- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sodomka
Tel.: +421918574783
E-mail: poslať životopis
ID: 4794235  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 241,5 EUR/mesiac