Láka vás práca v automobilovom priemysle? Ozvite sa, máme ponuku so zárobkom do 1500€ brutto.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Lučenec
Termín nástupu
Dohodou
Od 900 EUR/mesiac4,20€/hod +30% variabilná zložka + dochádzkový bonus 150€ + zákonné príplatky

Popis práce

Máte záujem o prácu v stabilnej, medzinárodnej spoločnosti? Ozvite sa nám - ponúkame prácu aj pre absolventov a uchádzačov bez skúseností s automobilovým priemyslom. Čaká na vás nástupný bonus aj 13. plat.

Náplň práce:
- obsluha a nastavenie stroja podľa stanovených parametrov
- kontrola kvality vyrobených dielov
- práca v stoji

Práca na 3 zmeny - od pondelka do piatku - víkendy voľné

Ponúkame

- variabilná zložka vo výške 30% (176€ brutto/ mesiac)
- dochádzkový bonus 150€ brutto / mesiac
- 13. plat
- vstupný bonus vo výške 500€ 300€ vyplatených po skúšobnej dobe, 200€ vyplatených po ďalších odpracovaných 3 mesiacoch)
- bonus za odporučenie známeho vo výške 400€ ( podmienky získania sú rovnaké ako pri vstupnom bonuse)

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ukončené stredoškolské vzdelanie
- práca nevhodná pre astmatikov a alergikov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis