Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Operátor vo výrobe bez nočných zmien a víkendy voľné

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou / ihneď
1 100 - 1 200 EUR/mesiac5,13€ brutto/hod. + príplatok za riziko 0,87€/hod. + mesačná prémia + príplatky podľa ZP

Popis práce

Pre nášho klienta, výrobnú spoločnosť, hľadáme operátorov/operátorky do výroby. Práca je vhodná a prispôsobená aj ženám. Ozvite sa nám, ponúkame zaujímavý zárobok a vyplatenie záloh podľa vašej potreby. Práca je v 2-zmennej prevádzke a zabezpečujeme dopravu v rámci BB zdarma. V prípade dochádzania zo vzdialenejších obcí, ponúkame možnosť získať dochádzkový bonus. Jeho výška závisí od počtu km.

Náplň práce:
- obsluha strojov na spracovanie dreva
- kontrola dosiek zrakom

Ponúkame

- práca bez nočných zmien
- voľné víkendy
- motivačné mzdové ohodnotenie
- výplata na čas
- zaškolenie
- zabezpečená doprava
- istota a stabilita
- zálohy kedykoľvek
- práca je vhodná aj pre absolventa, nepotrebujete skúsenosti

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny
- stredoškolské vzdelanie

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Šuleková
Tel.: +421917864657
E-mail: poslať životopis