Reagujte bez životopisu

Práca na CNC strojoch - aj bez praxe, zaučíme! 1400€ mesačne! Bánovce nad Bebravou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
Ihneď/Dohodou
Od 1 200 EUR/mesiac6,03€ + 25% variabilná zložka + príplatky = mesačná mzda 1200 - 1400€

Popis práce

Stačí, že máte skúsenosť s akoukoľvek prácou vo výrobe. Na túto pozíciu Vás kompletne zaučíme, nepotrebujete prax.

Náplň práce:
- nastavovanie a obsluha CNC strojov
- kontrola kvality vyrobených súčiastok

Ponúkame

- NEPOTREBUJETE PRAX - Možnosť zaučenia na prácu s CNC strojmi
- nadštandardná mzda
- 13.-ty plat
- rôzne odmeny, príplatky a bonusy (napr. bonus až 2€ k hodinovej mzde),
- nepásová výroba
- možnosť záloh
- teplá strava v jedálni

Požadujeme

- ochota pracovať na zmeny
- skúsenosť s prácou v oblasti strojárstva - na CNC stroje vieme zaučiť
- manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis