Reagujte bez životopisu

Rozširujeme náš tím operátorov do výroby a navyšujeme základnú mzdu ! Pracuj na 2 zmeny vo výrobe pri Trnave.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
970 - 1 190 EUR/mesiacPriemerná mzda 1050€ - 1190 € (základná mzda 970 + prémie, osobné ohodnotenie (priemer 110 €), 13 plat (I. a II. časť) + koncernový bonus

Popis práce

Láka Vás práca pre svetového lídra vo svojom odbore? Máme pre Vás ponuku jednoduchej práce v 2 zmennej prevádzke s voľnými víkendami s dobrou dopravnou dostupnosťou na hlavný pracovný pomer. Práca je vhodná pre ženy, mužov aj absolventov

Náplň práce:
- rozbeh nového projektu a rozširovanie výroby
- práce pri výrobnej linke
- dodržiavanie čistoty na pracovisku

Ponúkame

- zaujímavé finančné ohodnotenie
- zabezpečené parkovanie pred areálom spoločnosti
- zastávka autobusu priamo pri závode
- čisté a bezpečné prostredie
- teplá strava priamo vo fabrike, pitný režim

Požadujeme

- jednoduché manipulačné zručnosti
- na prácu Vás zaškolíme

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis
ID: 4793360  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 970 EUR/mesiac