Reagujte bez životopisu

Skladník v modernej 2 zmennej výrobe so zaujímavou mzdou, preukaz vystavíme zadarmo. Voľné víkendy.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď / dohodou
970 - 1 240 EUR/mesiacPriemerná mzda 1050€ - 1240 € (základná mzda 970 + prémie, osobné ohodnotenie (priemer 110 € - 140 €), 13 plat (I. a II. časť), VZV prémia 50€-100€ + koncernový bonus

Popis práce

Poď pracovať do čistej výroby pri Trnave - moderný závod v dobrej lokalite s výbornou autobusovou dostupnosťou a parkoviskom priamo pred areálom:

Náplň práce:
- obsluha VZV
- zásobovanie liniek v pridelenom sektore
- dopĺňanie materiálu, skladovanie paliet, prepraviek
- príprava vozíkov so súpravami materiálu a pod.

Ponúkame

Moderné a čisté pracovné prostredie
Školiace centrum pre nových pracovníkov
Zaujímavé finančné ohodnotenie
Voľné víkendy
Nástup možný ihneď ale aj neskôr podľa dohody
Zastávka autobusu priamo pri závode
Teplá strava a nápoje na pracovisku zabezpečené

Požadujeme

- preukaz VZV obnovíme, vystavíme a zabezpečíme ZADARMO

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis