Reagujte bez životopisu

Pracovník v potravinárskej výrobe_poobedné zmeny Liptovský Mikuláš

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
4,9 EUR/hod.4,90 €/hod. brutto

Popis práce

Hľadáme nových kolegov do nášho pracovného tímu, ktorí by pracovali na poobedných zmenách. Radi Vás na pracovnú pozíciu zaškolíme. Možnosť pracovať na viacerých strediskách v rámci firmy.

Náplň práce:
- výroba výrobkov a ukladanie výrobkov na pásu a z pásu
- balenie hotových výrobkov

Ochota pracovať na poobedné zmeny od 13:30 do 21:30. Miesto výkonu práce Liptovský Mikuláš.

Ponúkame

- možnosť vyskúšať si jednotlivé strediská
- možnosť plánovať si zmeny dopredu
- možnosť prestúpiť na plný úväzok alebo priamo do stavu

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Denisa Petrášová
Tel.: +421918574867
E-mail: poslať životopis
ID: 4792846  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 4,9 EUR/hod.