Si technicky zručný a hľadáš si prácu v Leviciach? Poď pracovať ako operátor výroby a zarob si až do 1200€!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Levice
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 200 EUR/mesiac4,95€ brutto / hod. + bonusy a príplatky (1000 - 1200€ brutto/mesiac)

Popis práce

Chcete pracovať na 3 zmeny, mať voľné víkendy a zarobiť zaujímavé peniaze? Ozvite sa nám, hľadáme technicky zručných uchádzačov do výroby v stabilnej strojárskej/výrobnej spoločnosti na hlavný pracovný pomer.

Náplň práce:

- obsluha výrobných strojov a liniek
- manipulácia s vyrobenými dielmi
- optická kontrola dielov a meranie

Ponúkame

- dochádzkový bonus
- výkonnostný bonus
- príplatky nad rámec zákona
- mzda načas
- jedáleň priamo v závode
- dobrá dopravná dostupnosť
- práca na 3 zmeny od pondelka do piatka
- voľné víkendy

Požadujeme

- zodpovedná dochádzka
- ochota pracovať na zmeny
- práca je kvôli náročnosti vhodnejšia pre mužov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis