Reagujte bez životopisu

Pracuj len 15 dní v mesiaci! Skladník s VZV v Trnave iba na 1 zmenu a doprava zdarma! Nástupný bonus 2000€.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 031 EUR/mesiac5,18 EUR/hod. nástupná mzda od 1031 € / brutto, mzda po skúšobnej dobe od 1 093 € / brutto zahŕňa variabilnú zložku mzdy, nástupný bonus 2 000 Eur, 13. plat a 14. plat

Popis práce

Máš VZV preukaz a skúsenosti? Pracuj v kľudnej výrobe iba na 1 zmenu priamo v Trnave s dopravou z vybraných smerov ZADARMO.

Náplň práce:
• práca so snímačkami čiarového kódu,
• manipulovanie s regálovým zakladačom,
• zaskladňovanie paliet do regálov pri príjme tovaru,
• vyskladňovanie paliet z regálov pri expedícii tovaru,

Ponúkame

Práca len 15 dní v mesiaci, od 6 hod - 18 hod; práca od pondelka do piatka; práca počas víkendu iba raz za mesiac.
• závodné stravovanie za približne 1,35 € / pracovná zmena
• príspevok pri narodení dieťaťa 500 €
• príspevok do III. dôchodkového piliera
• multisport karta a iné športové benefity

Bezplatná doprava autobusom na trase:
Trasa č. 1: Šoporňa, Šintava, Sereď, Dolná Streda, Vlčkovce, Opoj, Majcichov, Zeleneč, Trnava
Trasa č. 2: Hlohovec, Leopoldov, Trakovice, Bučany, Brestovany, Dolné Lovčice, Zavar, Križovany nad Dudváhom, Trnava,

Požadujeme

• platný preukaz na VZV podmienkou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Králová
Tel.: +421917388408
E-mail: poslať životopis