Práca operátora na oddelení nožových mlynov - mzda až do 1200€ a voľné víkendy. Prax nie je potrebná!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
IHNEĎ
950 - 1 200 EUR/mesiacPriemerná mzda 950€ – 1 200€ (nástupná mzda 4,87€ brutto/hod. + 50€ dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + špeciálne bonusy + zákonné príplatky)

Popis práce

Do stabilnej spoločnosti vo Vrábloch, hľadáme pracovníkov na obsluhu stroja.

Vašou náplňou práce bude:

- obsluha strojov na drvenie plastov
- recyklácia chybných plastových dielov
- kontrola vyprodukovaného materiálu

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti
- dochádzkový bonus 50€
- výkonnostný bonus až do výšky 200€
- špeciálne bonusy, na základe osobnostného ohodnotenia – individuálne
- príplatok za hluk
- finančný príspevok na stravné v hodnote 5,85 €
- práca je vhodná aj pre absolventov a uchádzačov bez praxe vo výrobe
- práca vhodná pre mužov

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny
- fyzická zdatnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Behúnová
Tel.: +421908736327
E-mail: poslať životopis
ID: 4791953  Dátum zverejnenia: 24.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac