Otvorená pozícia nastavovača strojov vo výrobe v Zlatých Moravciach s výbornou dopravnou dostupnosťou

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
dohodou/ihneď
868 - 1 150 EUR/mesiac868€/brutto + dochádzkový bonus + výkonnostný bonus + príplatky za nočné zmeny + finančný príspevok na stravu

Popis práce

Hľadáme technicky zdatných uchádzačov na pozíciu nastavovača strojov do stabilnej výrobnej spoločnosti priamo v Zlatých Moravciach. Pošli nám tvoj CV a pridaj sa k stovkám spokojných zamestnancov!

Náplň práce:

- nastavovanie strojov, brúsok a sústruhov
- zabezpečenie chodu pridelených strojov
- zoraďovanie a kontrola výrobných liniek
- práca s posuvnými meradlami
- vykonávanie drobných opráv a údržba strojov

pracuje sa na 3 zmeny

Ponúkame

- zaškolenie na pozíciu
- mzda načas
- dochádzkový bonus až do 60€
- výkonnostný bonus až do 140€
- práca v stabilnej spoločnosti
- finančný príspevok na stavu
- dobrá dopravná dostupnosť

Požadujeme

- prax na obdobnej pozícii
- technické zameranie výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis