Reagujte bez životopisu

Ľahká práca vo výrobe v Hlohovci - Prax nie je potrebná. Možnosť záloh, voľné víkendy!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou / ihneď
920 EUR/mesiaczáklad 720€ + dochádzkový bonus do 100€ + výkonnostný bonus do 100€+ príplatky za poobedné zmeny 0,30 €/hod.)

Popis práce

Hľadáte prácu bez nočných zmien? Potom je táto ponuka presne pre Vás. Žiadna prax nie je potrebná, na prácu Vás zaučíme:)

Náplň práce:
- práca v stoji pri výrobnom zariadení
- jednoduchá montáž
- manipulácia s ľahkými komponentami
- optická kontrola hotového výrobku

Ponúkame

- práca na 2 zmeny (bez nočnej práce)
- možnosť záloh
- voľné víkendy
- možnosť prestupu do kmeňa
- čisté prostredie
- finančný príspevok na stravovanie (posielané rovno na bankový účet)

Požadujeme

- spoľahlivá dochádzka
- dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis