Výrobný inžinier aj junior, super mzda, dopravné

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nové Mesto nad Váhom
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 - 2 100 EUR/mesiac

Popis práce

Ste absolventom technického odboru, ideálne elektrotechnického, alebo ste nadšencom pre tento odbor a máte v ňom skúsenosti? Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni? Potom nám pošlite svoj životopis! Do priateľského tímu nadnárodnej spoločnosti so stabilným zázemím hľadáme výrobného inžiniera. Ponúkame vám zaujímavé platové ohodnotenie, 5 dní dovolenky navyše a mnoho ďalšieho. Nastúpiť môžete ihneď a priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
- Zlepšovanie procesov s cieľom skrátiť čas cyklu.
- Znižovanie problémov s kvalitou.
- Vedenie analýz a nápravných opatrení.
- Technická podpora výroby.
- Identifikácia a znižovanie zdrojov vo výrobe s cieľom zvýšiť efektivitu pracovníkov.
- Spolupráca na nových projektoch vrátane nových výrobkov a technológií.

Ponúkame

- Plat od 1900 €, konečná ponuka závisí od skúseností uchádzača
- Ročné prémie
- Príspevok na dopravu
- 5 dní dovolenky nad rámec zákonného nároku na dovolenku
- Pravidelné prehodnocovanie platu
- Finančný príspevok na rekreáciu
- Stravné lístky v hodnote 5,00 EUR
- Platený kurz anglického jazyka
- Športové a teambuildingové aktivity
- Rozvoj kariéry
- Možnosť školenia v Nemecku

Požadujeme

-Vysokoškolské vzdelanie technického alebo elektrotechnického smeru
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- Nemecký jazyk na základnej úrovni

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis