Servisný technik VZV - služobné vozidlo

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac

Popis práce

Máte technické myslenie, dokážete pracovať samostatne a hľadáte prácu na denné zmeny, kde budete sám sebe šéfom? Hľadáme technika na servis vysokozdvižných vozíkov. Táto práca si vyžaduje ochotu cestovať v rámci Slovenska a je ideálna pre ľudí, ktorí už majú skúsenosti na podobnej pozícii. Na začiatku Vás kompletne zaškolíme a dostanete služobné auto a všetko, čo k tejto pozícii potrebujete. Spolupráca je možná iba na IČO.

Náplň práce:
- Servisné prehliadky VZV u klientov.
- Plánovanie a vyhodnocovanie servisných výjazdov.
- Komunikácia s klientmi a riešenie ich požiadaviek.
- Denné cestovanie v rámci Slovenska.

Ponúkame

- Služobné vozidlo
- Fixný plat + výkonnostný bonus
- Práca na denné zmeny (cca 7:00 – 15:30 hod.)
- Telefón, tablet
- Možnosť nadpracovať si hodiny
- Možnosť pracovať samostatne a plánovať si cesty podľa potreby
- Osobný rast a profesionálny rozvoj
- Osobný prístup a priateľský kolektív

Požadujeme

- Predchádzajúce skúsenosti so servisom VZV alebo podobné techniky
- Samostatnosť a komunikatívnosť
- Vodičský preukaz skupiny B (ochota cestovať v rámci SR)

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pospíšilová
Tel.: +420739249904
E-mail: poslať životopis