Koordinátor/ka logistiky v malom tíme

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 350 EUR/mesiac

Popis práce

Pre svetového lídra v oblasti automobilového priemyslu hľadáme šikovného supervízora logistiky. Vyznáš sa v tomto odbore, máš skúsenosť s vedením malého tímu pracovníkov a ovládaš anglický jazyk? Tak si na správnom mieste. Na oplátku ti môžeme ponúknuť zaujímavé prémie, možnosť kariérneho rastu, zľavy na rekreáciu a mnoho ďalšieho. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
• Vedenie, dohľad a koordinácia tímu pracovníkov (6 – 8 ľudí)
• Kontrola 5S a BOZP
• Navrhovanie a zavádzanie nových riešení a optimalizácia systémov
• Riešenie vzniknutých situácií na pracovisku

Ponúkame

• Polročné bonusy
• Výkonnostný bonus
• Príspevok na dôchodkové poistenie
• Stravné lístky
• Bonus za odporúčanie známeho
• Peňažné poukážky za zlepšovacie návrhy
• Výhodné zľavy na produkty a služby (tel. tarify, autá, úvery, pôžičky, elektronika)
• Zvýhodnené wellness pobyty
• Benefity pre rodinu a zamestnancov - Family & Sport day, Mikulášske balíčky
• Firemné akcie

Požadujeme

• Skúsenosť na obdobnej vedúcej pozícii
• Anglický jazyk na úrovni B1
• Ochotu pracovať na 3 smeny
• Znalosť MS Office a systému SAP

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis