Vedoucí malého týmu nákladní přepravy pro LTL/FTL

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Senec
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Popis práce

Máte skúsenosti z oblasti kamiónovej dopravy, s vedením menšieho tímu a chceli by ste pracovať v stabilnej firme s rodinným prostredím? Potom nás určite kontaktujte a staňte sa súčasťou fajn kolektívu ako vedúci 3 členného tímu! Ponúkame motivujúce mzdové ohodnotenie podľa praxe a možnosť jazykového vzdelávania.

Náplň práce:
- koordinácia a dohľad nad realizovanými prepravami
- vyťažovanie vozidiel
- získavanie nových zákazníkov , spolupráca s obchodným oddelením
- príprava cenových ponúk, príprava podkladov pre tendre
- riešenie požiadaviek zákazníkov na špedičné zabezpečenie prepráv
- vyhľadávanie vhodných vozidiel na prepravu
- práca s databankami

Ponúkame

- Zaujímavé mzdové ohodnotenie podľa praxe
- Prácu iba na dennú smenu
- Stravenkový paušál
- Možnosť jazykových kurzov
- Firemné teambuildingy
- Zázemie stabilnej spoločnosti
- Mladý, dynamický kolektív
- Možnosť kariérneho rastu

Požadujeme

- Skúsenosť na obdobnej pozícii as vedením menšieho tímu
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Schopnosť práce v MS Office

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pospíšilová
Tel.: +420739249904
E-mail: poslať životopis