Rozpočtár/Kalkulant stavebných prác, super benefity

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac

Popis práce

Poznáte stavebníctvo a tvorbu rozpočtov? Hľadáte stabilnú, zaujímavú prácu s možnosťou občasného home office? Potom nám dajte o sebe vedieť a pridajte sa k priateľskému tímu vo významnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti stavebníctva a energetiky.

Náplň práce:
- Komplexné spracovanie kalkulácií rozpočtových položiek pre stavebné práce, služby a výrobky do cenovej ponuky
- Vypisovanie tendrov a dopytovanie materiálov a služieb
- Kontrola rozpočtov a cenových ponúk
- Príprava podkladov na tvorbu harmonogramov postupu prác
- Vedenie evidencie cenových kalkulácií
- Oslovovanie subdodávateľov a dodávateľov
- Príprava technologických postupov

Ponúkame

- Homeoffice dle dohody (2x do týžďňa je potrebné dochádzať na pobočku v Žiline)
- Individuálne bonusy
- Vianočné prémie
- Príspevok na stravovanie
- Mobilný telefón a notebook
- Kurzy a školenia
- Kariérny rast
- Sociálne programy

Požadujeme

- Pokročilá znalosť MS Office (Excel, Word).
- Znalosť technickej dokumentácie.
- Základná znalosť programov AutoCAD a CENKROS

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis