Elektrikár, 13. plat a ďalšie super benefity!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Moldava nad Bodvou
Mzdové podmienky (brutto)
1 176 - 1 400 EUR/mesiac

Popis práce

Máte prax v elektro odbore a hľadáte zamestnanie s rôznorodou prácou? Do malého kmeňového tímu výrobnej spoločnosti hľadáme nového člena, ktorý sa bude venovať práci elektrikára. Ponúkame stabilné zamestnanie so mzdou podľa praxe, a veľa benefitov ako 13. plat, príspevok na cestovanie a ďalšie. Nástup je možný ihned! Práca je svojim charakterom vhodnejšia skôr pre mužov.

Náplň práce:
- Údržba budovy a technického zariadenia budovy
- Odstraňovanie porúch elektrických zariadení v rámci svojich kvalifikácií
- Preventívna údržba elektrických zariadení

Ponúkame

- Mzdové ohodnotenie na základe skúseností od 1050 € + 12% mesačná variabilná zložka mzdy
- 13. plat
- Príspevok na cestovanie
- Prácu v jednosmennej prevádzke
- Voľné víkendy
- Príplatky nad rámec zákona
- Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Príspevok na cestovanie do zamestnania
- Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
- Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
- Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
- Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
- Spoločenské a športové firemné aktivity

Požadujeme

- Odborná spôsobilosť podľa zákona 718/2002 Z.z § 21 – 23
- Prax alebo vzdelanie v odbore elektro

Kontakt

Kontaktná osoba: Tereza Urbanová
Tel.: +420775587019
E-mail: poslať životopis