Fajn príležitosť pre milovníky kávy- Zástupca predajne

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 090 - 1 210 EUR/mesiac

Popis práce

Ste komunikatívni, radi pracujete s ľuďmi a milujete vôňu kávy? Máte skúsenosti s riadiacou pozíciou v obchode? Ak áno, hľadáme práve vás! Aktuálne obsadzujeme pozíciu zástpca predajne pre spoločnosť s dlhoročnou tradíciou. Čaká na vás zaujímavé platové ohodnotenie s množstvom benefitov. Nástup je priamo do kmeňového stavu spoločnosti.

Náplň práce:
- Vedenie tímu ľudí, motivácia a školenie zamestnancov
- Riadenie a organizovanie činností v predajni
- Objednávanie a dopĺňanie tovaru, kontrola stavu zásob v predajni
- Obsluha zákazníkov

Ponúkame

- Mesačné bonusy a prémie
- 5 dní dovolenky navyše
- Stravné poukážky v hodnote 4,58 €
- Finančný príspevok na kafeterii
- Príspevok na obuv
- Odborné školenie
- 2 dni voľna na charitatívne účely
- Zamestnanecké zľavy až do výšky 50 %
- Mesačné firemné darčeky

Požadujeme

- Skúsenosti s riadením ľudí v obchode alebo pohostinstva
- Samostatnosť a spoľahlivosť
- Dobré organizačné a riadiace schopnosti
- Časová flexibilita ( 12 hod. smeny)

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Marjenková
Tel.: +420731682280
E-mail: poslať životopis