Hlavná/samostatná účtovníčka, občasný home office

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 2 800 EUR/mesiac

Popis práce

Chcete sa stať súčasťou stabilnej a perspektívnej spoločnosti, kde môžete využiť svoje znalosti z oblasti účtovníctva? Potom je táto pozícia určená práve vám! Hľadáme samostatnú účtovníčku so znalosťou anglického jazyka, ktorá sa pripojí k malému, priateľskému tímu. Ponúkame flexibilný pracovný čas, možnosť príležitostnej home office a neformálne prostredie, v ktorom budú vaše schopnosti ocenené.

Náplň práce:
- Kompletné vedenie účtovníctva
- Spracovanie DPH, mesačných výkazov, správ a štatistík
- Účasť na vypracovaní finančného plánu
- Príprava správ a analýz pre vedenie spoločnosti

Ponúkame

- Zaujímavé platové ohodnotenie
- Flexibilný pracovný čas
- Príležitostná možnosť home office
- Jazykové kurzy
- Dovolenka navyše za odpracované roky
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
- Osobný prístup a priateľský tím

Požadujeme

- Skúsenosti na podobnej pozícii
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
- Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť
- Dobrá znalosť programu Excel

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pospíšilová
Tel.: +420739249904
E-mail: poslať životopis
ID: 4710715  Dátum zverejnenia: 23.11.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac