Можливість для людей з України

HR Koordinátor s Ruským jazykom

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
15.5.2024
1 200 EUR/mesiacbonusy poskytované zamestnávateľom - prezentujeme na osobnom pohovore

Popis práce

Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ:

Pre nový projekt hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej pracovnou náplňou bude:
Koordinácia pridelenej zákazky:

- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti
- participácia na nábore a výbere zamestnancov
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- tlmočenie zamestnancom z a do ruského jazyka
- koordinácia nástupov u klienta
- k výkonu práce je potrebný vodičský preukaz skupiny B - aktívny vodič

Ponúkame

- 5 dní dodatkovej dovolenky
- príspevok na stravovanie v hodnote 5,8 €
- dovolenka vo firemnom apartmáne vo Vysokých Tatrách a Lipne v ČR
- firemné akcie, teambuildingy a iné

Požadujeme

k výkonu práce je potrebná znalosť ukrajinského/ruského jazyka
aktívny vodič motorového vozidla

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 4702445  Dátum zverejnenia: 26.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac