Reagujte bez životopisu

Pracuj ako operátor vo výrobe bez nočných zmien + poobedný príplatok

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Považská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
890 EUR/mesiac890Eur/mes + finančný príspevok na stravovanie

Popis práce

Práca, ktorú zvládne každý. Hľadáme fajn uchádzačov/čky do výroby na hlavný pracovný pomer. Žiadna prax nie je potrebná. Zálohy podľa Vašej potreby sú samozrejmosťou.

Náplň práce:
- kontrola a balenie medených rúr
- montážne práce
- obsluha spájkovacieho stroja

Ponúkame

- príplatok za poobednú zmenu medzi vo výške 0,25€/hod
- dochádzkový bonus do výšky 100 €
- motivačný bonus do výšky 80 €
- extra bonus za prácu nadčas 5 €/hod.
- finančný príspevok na stravu zaslaný priamo na účet
- nenáročná práca vhodnejšia pre ženy

Požadujeme

vek 18. rokov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis