Reagujte bez životopisu

Máme pre teba super prácu! Moderná auto-výroba. Bezproblémová doprava! Vysoká mzda aj 13. a 14. plat!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Kechnec
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
879,12 - 1 200 EUR/mesiacPriemerná mesačná mzda až 1100€

Popis práce

Hľadáš príležitosť dýchať nový vzduch a pracovať v modernom prostredí v automobilovom priemysle? Ponúkame Ti skvelú pracovnú pozíciu operátora výroby. Príď pracovať k nám a získaj celý rad benefitov! :)

Náplň práce:
- dôkladné zaškolenie
- fajn práca vo výrobe
- kontrola a testovanie
- pracujeme na 12 hodinové zmeny!

Ponúkame

- zvýšime ti mzdu po zapracovaní
- kvartálne bonusy
- 13. plat a 14. plat garantovaný!
- bezproblémová doprava!
- príplatky nad rámec zákonníka práce
- príjemné pracovné prostredie a dobrý kolektív
- finančný príspevok na stravu
- zabezpečené ochranné pomôcky, lekárska prehliadka

Doprava (ponúkame):
- príspevok na dopravu
- bezproblémová doprava SAD
- v prípade cestovania autom - zabezpečené parkovacie miesto
- firemný zvoz: Kráľovský Chlmec - Svätuše - Svätá Mária - Somotor - Sterda nad Bodrogom - Borša - Michaľany - Lastovce a späť

Požadujeme

- skúsenosť s prácou operátora (akákoľvek :)
- ochota pracovať na zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Čitbajová
Tel.: +421915746890
E-mail: poslať životopis
ID: 4597044  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 879,12 EUR/mesiac