Príležitosť pre servisné techniky -odmeny, HO, 1smena

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nová Dubnica
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac- 13. a 14. plat - individuálne bonusy

Popis práce

Máte skúsenosť s programovaním a údržbou, viete sa dohovoriť anglicky a radi občas vyrazíte do zahraničia v rámci pracovnej cesty? Neváhajte a zašlite nám váš životopis! Uvítame ale aj čerstvých absolventov, ktorí majú elektrovzdelanie. Nástup je možný IHNEĎ a to priamo do kmeňového stavu spoločnosti (nejedná sa o agentúrne zamestnanie).

Náplň práce:
- servis, údržba a oprava frekvenčných meničov
- montáž a uvádzanie do chodu - v priestoroch firmy, ale aj u zákazníkov

Ponúkame

- 13. a 14. plat
- individuálne bonusy
- mobilný telefon
- notebook
- dotované stravovanie
- podpora vzdelávania
- flexibilný pracovný čas
- po zaučení možnosť HO a automobilu
- benefity v rámci sociálnej politiky

Požadujeme

- Aj - mierne pokročilý
- znalosti v oblasti elektrotechniky
- ochota cestovať

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4595619  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac