HR Koordinátor Trnava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
26.6.2023
1 000 - 1 100 EUR/mesiacbonusy poskytované zamestnávateľom - prezentujeme na osobnom pohovore

Popis práce

Naštartuj svoju kariéru v oblasti HR a staň sa členom tímu INDEX NOSLUŠ:

Pre našu pobočku v Trnave hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorého/ktorej pracovnou náplňou bude:
Koordinácia pridelenej zákazky:

- komunikácia s klientom ohľadom objednávok, obsadenosti
- nábor a výber zamestnancov
- riešenie náhrady ľudí na zákazke
- komunikácia s pracovníkmi ohľadom práce, obsadzovanie zmien
- administratívna agenda
- koordinácia nástupov u klienta

Ponúkame

- 5 dní dodatkovej dovolenky
- vzdelávanie prostredníctvom kurzov www.seduo.cz na rok 2023
- príspevok na stravovanie v hodnote 5,5 €
- dovolenka vo firemnom apartmáne vo Vysokých Tatrách a Lipne v ČR
- firemné akcie, teambuildingy a iné

Požadujeme

proklientská orientácia
flexibilita
komunikačné zručnosti
aktívny vodič motorového vozidla
k výkonu práce požadujeme znalosť ruského alebo anglického jazyka úroveň B1

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Gabriel Surdus
E-mail: poslať životopis
ID: 4593905  Dátum zverejnenia: 6.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac