Reagujte bez životopisu

Poď pracovať ako balič objednávok. Práca s týždenným vyplácaním a motivačnou mzdou (práca vhodná len pre mužov)

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,2 EUR/mesiac5,20

Popis práce

Hľadáte brigádu priamo v Bratislave, kde by ste si mohli dobre zarobiť a získať skúsenosti s prácou v sklade? Ozvite sa nám, hľadáme pracovníkov na vychystávanie a balenie objednávok. Pracuje sa len pondelok - piatok 8.30-17.00, víkendy sú voľné.

Náplň práce:
- práce v sklade
- vychystávanie objednávok
- nahadzovanie údajov do PC

Ponúkame

- práca s týždenným vyplácaním
- voľné víkendy

Požadujeme

- vek 18 rokov
- čistý register trestov (vybavíte na pošte)

Kontakt

Kontaktná osoba: Nikoleta Urbaníková
Tel.: +421918574910
E-mail: poslať životopis
ID: 4593792  Dátum zverejnenia: 3.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,2 EUR/mesiac