Super práca v novučičkom sklade v Ivanke pri Dunaji.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Ivanka pri Dunaji
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 100 EUR/mesiac1100€ + finančný príspevok na stravu 4,80€/deň + 30€ - 45€ príspevok na dopravu

Popis práce

Nový moderný sklad v Ivanke pri Dunaji hľadá pomocných skladníkov na 2 zmeny. Pridaj sa do nášho tímu, v prípade záujmu Ti vystavíme NZV a VZV preukaz.

Náplň práce:
- zabezpečiť príjem a výdaj tovaru v sklade
- sortovanie a chystanie tovaru
- práca so skenermi

Ponúkame

- práca na 2 zmeny
zmeny 05:00 –13:30 alebo 13:30 –21:30
- príspevok na dopravu 30€/ do 20km, 45€/ nad 20km
- finančný príspevok na stravu 4,80€/deň
- po zaškolení možnosť prestupu pod kmeň a navýšenie mzdy na 1250€

Požadujeme

- práca s počítačom

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Nováková
Tel.: +421918574927
E-mail: poslať životopis