Nenáročná práca vhodnejšia pre ženy na kontrole kvality výrobkov, priemerná mzda 1330€

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Agátová, Bratislava
Termín nástupu
dohodou/ihneď
6,3 EUR/hod.6,3 €/ hod. + príplatky a bonusy/ priemerný zárobok 1330 €

Popis práce

Máte dobrý zrak, všímate si detaily a neunikne Vám žiadna chyba na výrobkoch? Ozvite sa nám ešte dnes, hľadáme uchádzačky s citom pre detail na oddelenie výstupnej kontroly výrobkov. Práca je fyzicky nenáročná, v 3 zmennej prevádzke, vhodná aj pre uchádzačky bez predošlej praxe.

Náplň práce:
- kontrola chýb sklenených obalov
- meranie výrobkov

Ponúkame

- mzda s príplatkami denná 6,30 €, nočná 7,73 €, sobota 8,09 € a nedeľa 9,88€
- príplatok 6€ za každú odpracovanú zmenu
- po 1 - 3 mesiacoch sa môžeš zaradiť do skupiny interných zamestnancov
- po skúšobnej lehote a úspešnom zaškolení, automatické navýšenie základnej mzdy
- finančný príspevok na stravovanie
- ponuka je vhodná aj pre absolventa
- pracovná ponuka BEZ UBYTOVANIA

Požadujeme

- jemná motorika
- dobrý zrak

Kontakt

Kontaktná osoba: Denisa Mrvová
Tel.: +421915856328
E-mail: poslať životopis
ID: 4593790  Dátum zverejnenia: 3.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6,3 EUR/hod.