Reagujte bez životopisu

Fajn práca na 2 zmeny pre každého v Hlohovci. Bez nočných zmien s voľnými víkendami!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Termín nástupu
dohodou / ihneď
900 - 920 EUR/mesiaczáklad 720€ + dochádzkový bonus do 100€ + výkonnostný bonus do 100€+ príplatky za poobedné zmeny 0,30 €/hod.)

Popis práce

Hľadáte prácu bez nočných zmien? Potom je táto ponuka presne pre Vás.

Náplň práce
- Práca v stoji pri výrobnom zariadení
- Jednoduchá montáž - pracovník vkladá ľahké diely do montážneho zariadenia, dohliada nad procesom výroby.
- Optická kontrola hotového výrobku, balenie a príprava na presun do skladu.
- Obsluha počítača a tlačiarne

Ponúkame

- práca na 2 zmeny (bez nočnej práce)
- voľné víkendy
- nejedná sa o pásovú výrobu
- čisté prostredie
- dlhodobá spolupráca
- finančný príspevok na stravovanie (posielané rovno na bankový účet)
- priateľský kolektív

Požadujeme

- základy práce s PC
- dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis