Práca v elektrovýrobe v Hlohovci, práca len cez týždeň, voľné víkendy

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 010 - 1 100 EUR/mesiacPriemerná mzda 1010 - 1100€, 840 € základná mzda, dochádzkový bonus max 90 €, pozičný bonus 20€ - 130€, príplatok za 3 zmennú prevádzku, fin. príspevok na stravovanie

Popis práce

Hľadáte nenáročnú prácu v kľudnom prostredí, kde sa nepracuje nepretržite? Práca vo výrobe dosiek plošných spojov je fyzicky nenáročná, budete pracovať s plošnými spojmi (malé dosky na ktoré sa dávajú súčiastky). Nie je potrebné elektrotechnické vzdelanie. Pracuje sa na tri zmeny a všetko potrebné vás naučíme ihneď po nástupe. Neváhajte, je to práca vhodná aj po škole.

Náplň práce
- osádzanie komponentov do dosky plošného spoja
- kontrola dosky, testovanie a balenie
- pracuje sa na 3 zmeny, víkendy sú voľné

Ponúkame

- jednoduchá práca v čistom prostredí
- manipulácia s ľahkými vecami - doskami plošných spojov
- bude k Vám pridelený ochotný kolega, ktorý Vás všetko naučí
- bezproblémové parkovanie pred areálom firmy
- vhodné pre ženy, mužov, aj absolventov

Požadujeme

- chuť pracovať
- prax ani vzdelanie v odbore nie je potrebné
- rýchle zaškolenie na prácu

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Zuzana Kovářová
Tel.: +421915776129
E-mail: poslať životopis