Super príležitosť v kľudnej výrobe pri Piešťanoch

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
ihneď
1 185 EUR/mesiac995€+ 50€ dochádzkový bonus + 140€ výkonnostná prémia + príspevok na dopravu

Popis práce

Máme pre Vás pracovnú príležitosť vo výrobnej v spoločnosti pri Piešťanoch. Zaujímavá mzda vďaka práci v
3 zmennej prevádzke. V prípade Vášho záujmu Vám môžeme vyplatiť priebežne zálohu.

Náplň práce:
- nenáročná kontrola kvality
- evidovanie údajov do formulárov a do PC
- výrobný proces prebiehajúci na linke
- pracuje sa 7,5 hod, v 3-zmennej prevádzke

Ponúkame

- vyplácanie dochádzkového bonusu a výkonnostnej prémie
- príspevok na dopravu
- práca v stabilnej spoločnosti

Požadujeme

- vek 18+
- hľadáme kolegov na dlhodobú spoluprácu

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Martina Králová
Tel.: +421917388408
E-mail: poslať životopis