Fajn práca vo výrobe - zmeny si dohadujete vopred

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou/ihneď
5,96 EUR/hod.5,96€/brutto + zákonné príplatky a iné finančné odmeny

Popis práce

Hľadáte možnosť privyrobenia si? Chceli by ste pracovať v modernej výrobe, ale nevyhovujú Vám pravidelné zmeny? Ozvite sa nám, vyskúšate si prácu a zmeny si môžete s nami plánovať na každý týždeň. Práca je priamo vo Zvolene a je vhodná pre mužov aj ženy.

Náplň práce:
- pomocné a manipulačné práce
- obsluha strojov

Ponúkame

- možnosť podieľať sa na plánovaní zmien
- vhodné pre mužov aj ženy
- školenie zabezpečené spoločnosťou
- poskytnuté pracovné oblečenie
- strava zabezpečená v závodnej jedálni
- moderné pracovné prostredie
- ak Vám bude práca vyhovovať, môžete prejsť na plný úväzok
- práca je vhodná aj pre absolventov

Požadujeme

- vek 18 rokov
- spoľahlivá dochádzka.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis
ID: 4593605  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,96 EUR/hod.