Hľadáme nastavovača - ponúkame stabilné zamestnanie a možnosť rozvoja

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 115 EUR/mesiacod 1 115 €/ brutto (výška nástupnej mzdy závisí od skúseností kandidáta) + zákonné príplatky a iné bonusy

Popis práce

Ste manuálne zručný, baví Vás práca na CNC strojoch? Ozvite sa nám, máme pre Vás pracovnú ponuku priamo v kmeni.

Náplň práce:
- nastavovanie montážnych liniek
- práca s CNC strojmi

Práca je v 3 alebo 4 zmennej prevádzke

Ponúkame

- skúsený nastavovač nástup priamo do kmeňa
- nastavovač junior nástup cez PA - po úspešnom absolvovaní kurzu sa stanete kmeňovým zamestnancom
- nástupný bonus vo výške 600€
- kariérny a mzdový rast
- stravovanie priamo v závode – menu len za 0,96 €
- firemné eventy – Family day, dobrovoľníctvo, Dni zdravia, vianočný večierok a pod.
- kariérny rozvoj a vzdelávanie
- Work life coaching program
- moderné pracovné prostredie s ergonomickým vybavením
- mzda 1 115 €/brutto (po skúšobnej dobe 1 177 €/brutto) + variabilná zložka + zákonné príplatky

Požadujeme

- technické myslenie
- manuálna zručnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Patrícia Žigová
Tel.: +421905319789
E-mail: poslať životopis