Reagujte bez životopisu

Super práca vo výrobe a voľné víkendy!

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP/ihneď
930 - 1 020 EUR/mesiac5,15/ hod + mesačné prémie 90€ + zákonné príplatky

Popis práce

Máte skúsenosti s prácou vo výrobe, alebo hľadáte príležitosť ako skúsenosti získať? Ponúkame pohodovú prácu priamo vo Vrábloch, v spoločnosti, ktorá sa zaoberá výrobou plastových súčiastok. Pracujeme v 3 zmennej prevádzke s voľnými víkendami. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Tvojou náplňou práce bude:

- výroba plastových súčiastok
- orezanie výrobkov na požadovanú veľkosť
- kontrola hotových výrobkov

MIESTO VÝKONU PRÁCE VRÁBLE

Ponúkame

- zabezpečené stravovanie - najete sa aj na nočnej zmene! :)
- férový prístup
- mesačný bonus do výšky 90€
- školiace centrum pre nových pracovníkov
- moderné pracovné prostredie
- práca vhodná pre mužov aj ženy

Požadujeme

- vek nad 18 rokov
- spoľahlivá dochádzka na nahlásené zmeny

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis
ID: 4593490  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 930 EUR/mesiac