Reagujte bez životopisu

Láka Vás práca v logistickej spoločnosti? Skvelá pracovná príležitosť pre každého - voľné víkendy, mzda až do výšky 1300€ brutto. Zabezpečená doprava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou/ihneď
1 000 EUR/mesiacPriemerná mzda 1000€ - 1300€ (nástupná mzda 1000€ - 1143€/brutto + 10 % bonusy + 13. plat + zákonné príplatky + finančný príspevok na stravné

Popis práce

Máte záujem o prácu VZV operátora, ale nemáte preukaz a dokonca ani skúsenosti? Hľadáte prácu, kde Vás zaškolia, zabezpečia Vám preukaz a dobre si zarobíte? Ozvite sa nám, máme pre Vás super prácu v logistickej spoločnosti. Ak nebývate v Nitre, zabezpečíme Vám dopravu aj ubytovanie.

Náplň práce:
- práca so skenerom
- vychystávanie objednávok
Po zaškolení: - vykladanie a zaskladňovanie materiálu v sklade
- preprava materiálu k výrobným linkám

Ponúkame

- absolvovanie kurzu na vlečný vozík / retrak
- obnovenie neplatného preukazu na NZV a VZV
- bezplatná doprava
- zabezpečené ubytovanie
- 10% bonusy
- 13. plat
- finančný príspevok na stravné
- zákonné príplatky za nočnú prácu 1,43€ brutto/hodina
- pracovné oblečenie
- zmeny sú pondelok - piatok
- privyrobenie si počas nadčasových zmien
- práca je vhodná pre ženy aj mužov

Požadujeme

- ochota pracovať na 3 zmeny (víkendy sú voľné)
- spoľahlivá dochádzka

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Balušíková
Tel.: +421905259606
E-mail: poslať životopis