Jednoduché práce v administratíve, s využitím nemeckého jazyka

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
7,41 EUR/hod.7,41€

Popis práce

Dohovoríte sa po nemecky, máte ukončené stredoškolské vzdelanie a ovládate prácu s Excelom? Ak ste sa v tomto popise našli a hľadáte prácu v administratíve, ozvite sa nám.

Náplň práce:
- výpomoc na oddelení nákupu
- aktívne využívanie nemeckého jazyka (úroveň B2)
- práca s evidenciou v exceli
- miesto výkonu práce Ružinov

Pracovná doba: 08:00-16:30 / každý deň PO-PIA

Ponúkame

- práca v stabilnej spoločnosti
- práca iba v pracovné dni, víkendy a sviatky voľné
- finančný príspevok na stravu 5,10 €/deň
- ponuka vhodná pre absolventa

Požadujeme

- znalosť MS Office
- znalosť NJ na B2

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Lenka Rybická
Tel.: +421918710803
E-mail: poslať životopis
ID: 4593357  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 7,41 EUR/hod.