Reagujte bez životopisu

Máme pre vás brigádu na kontrole kvality. Bezplatná doprava po celom ZA kraji

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Gbeľany
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
5,5 EUR/hod.V prípade živnosti - 7€/hod.

Popis práce

Hľadáš brigádu bez nočných zmien? Máme pre teba miesto na kontrole kvality s bezplatnou dopravu až k fabrike. Žiadna prax nie je potrebná, práca je vhodná pre mužov aj ženy. Ponúkame možnosť pracovať na dohodu alebo na živnosť.

Náplň práce:
- kontrola vyrobených dielov

Možnosť práce aj na živnosť - mzda 8€/hod + zákonné príplatky

Ponúkame

- Bezplatná doprava po celom Žilinskom kraji
- Zastávka autobusu priamo pri závode

V prípade živnosti - príplatky:
-nočná zmena +0,50€/hod.
-zmena v sobotu +1€/hod.
-zmena v nedeľu +1,50€/hod.
-sviatok +2,50€/hod.

Požadujeme

- vek od 18 rokov
- odchodiť dohodnuté zmeny
- dobrý zrak

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4590611  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.