Zarábaj 1250€ mesačne v stabilnej firme v Bratislave ako Manipulačný pracovník v sklade, aj bez praxe.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Od 1 034,4 EUR/mesiac1034,40€ +príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve). Priemerne si zarobíte 1250€

Popis práce

Hľadáte prácu vo výrobe, ale nemáte potrebné skúsenosti? Ozvite sa nám, máme ponuku vhodnú aj pre uchádzačov bez praxe, s priemernou mzdou 1250€/mesiac. Práca je v Devínskej Novej Vsi v Bratislave, ubytovanie pre Vás zabezpečíme a od príchodu do Bratislavy sa o Vás postará náš koordinátor.

Náplň práce:
- vychystávanie dielov podľa objednávok
- vizuálna kontrola dielov

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

- ČISTÁ MZDA od 750 € (základná mzda + príplatky + bonusy)
- vyplatíme Vám aj zálohu na mzdu
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus
- máte možnosť odpracovať NADČAS s VÝHODNÝM PRÍPLATKOM
- zabezpečíme UBYTOVANIE v Bratislave (od vášho príchodu do BA sa o vás postará náš koordinátor)
- stravné ako finančný príspevok, ešte pred výplatou priamo na Váš účet
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- poskytujeme pracovný odev
- ponuka je vhodná aj bez praxe - zaškolíme Vás v tréningovom centre

Požadujeme

- manuálna zručnosť
- práca vhodná pre muža

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sodomka
Tel.: +421918574783
E-mail: poslať životopis
ID: 4588491  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 034,4 EUR/mesiac