Obsadzujeme pozíciu vodiča na VZV v Bratislave. Základná mzda 1123.50€, príplatky a bonusy, ubytovanie. Priemerná mzdy 1400 €.

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou/ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 123,5 EUR/mesiac1123.50€ + príplatky a bonusy (zahrnuté v zmluve), priemerne si zarobíte 1400€ brutto

Popis práce

Máte prax s VZV ale nemáte platný preukaz? Ozvite sa nám, obsadzujeme pozíciu vodiča na VZV v Devínskej Novej Vsi v Bratislave. Ubytovanie pre Vás zabezpečíme a od prvého príchodu do Bratislavy sa o Vás postará náš koordinátor.

VIDEO K PRACOVNEJ POZICII:

Náplň práce:
- obsluha VZV a ťahača CXT
- preprava materiálu na montážnu linku
- nakladanie a vykladanie paliet s tovarom
- ukladanie tovaru do stohov

Práca na 3 zmeny

Ponúkame

- obnovujeme a rozširujeme platnosť preukazov na VZV
- zaškolíme vás v tréningovom centre
- ČISTÁ MZDA od 850 € (základná mzda + príplatky + bonusy)
- vyplatíme Vám aj zálohu na mzdu
- príplatky za prácu popoludní, prácu v noci, prácu v sobotu a nedeľu, prácu vo sviatok, dochádzkový bonus, motivačný bonus
- máte možnosť odpracovať NADČAS s VÝHODNÝM PRÍPLATKOM
- zabezpečíme UBYTOVANIE v Bratislave (od vášho príchodu do BA sa o vás postará náš koordinátor)
- stravné vo forme finančného príspevku na váš účet
- práca je na trvalý pracovný pomer - istota dlhodobého zamestnania na zmluvu a stabilný príjem
- poskytujeme pracovný odev

Požadujeme

- preukaz VZV (vieme vybaviť)
- dobrý zdravotný stav

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin Sodomka
Tel.: +421918574783
E-mail: poslať životopis
ID: 4588482  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 1 123,5 EUR/mesiac