Super príležitosť pre technicky zručných - operátor strojov v stabilnej spoločnosti priamo v meste Vráble

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Vráble
Termín nástupu
ihneď
1 000 - 1 420 EUR/mesiacPriemerná mzda 1000€ - 1420€ (základná mzda 910€ - 1000€ + mesačný bonus + zákonné príplatky + príplatky nad rámec zákona

Popis práce

Si technicky zručný typ a baví Ťa práca pri strojoch? Hľadáme šikovných zamestnancov do výroby vo Vrábľoch. Ak nemáš žiadne pracovné skúsenosti, nezúfaj, prijímame aj uchádzačov bez praxe, ale s technickým zameraním. Tak neváhaj a pošli nám svoj životopis!

Náplň práce:
- obsluha strojov a zriadení,
- vizuálna kontrola.

Zmennosť:
- pracuje sa na 12 hodinové zmeny
- 3 dni denná, 1 deň voľno, 3 dni nočná, 1 týždeň voľno

Ponúkame

- nástupu priamo do interného stavu spoločnosti
- po každom odpracovanom týždni, týždeň voľna
- príplatky nad rámec zákona
- letný a zimný bonus do výšky až 40%
- skupinový bonus
- príspevok na dopravu
- 2 stravné lístky za odpracovanú 12 hod. zmenu
- zaujímaný sociálny systém

Požadujeme

- prax na CNC strojoch vítaná,
- technické a logické myslenie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Katarína Dzianová
Tel.: +421918574753
E-mail: poslať životopis