Office asistent Trnava

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Zavar
Termín nástupu
ihneď
1 400 EUR/mesiac1400 € nástupná mzda + 5,10 € stravný lístok

Popis práce

Office asistentka Trnava

Náplň práce:
- Organizačné zabezpečenie pracovných stretnutí a pracovných ciest,
- Zodpovednosť za telefonický kontakt, prijímanie návštev
- Správa podnikovej korešpondencie
- Administratívna podpora finančného oddelenia –
- Spolupráca s výrobným a logistickým oddelením
- Zodpovednosť za riadenie nákupných objednávok
- Administratívne zabezpečenie personálnej agendy
- Iné výkony podľa pokynov nadriadeného a kontaktných osôb materskej spoločnosti zahraničí.

Ponúkame

- flexibilný prac čas, dĺžka pracovného času 8,5h, príchod cca od 7 - 8 hod

Požadujeme

- Anglický jazyk – schopnosť komunikácie ústnou aj písomnou formou
- vodičský preukaz sk. B
- skúsenosti s prácou na podobnej pozícii (personálno-mzdová agenda, resp. podpora pre
nákup/fakturáciu)

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Nahay Čičmanová
E-mail: poslať životopis