Zaujímavá práca vo výrobe, priemerná mzda až 1290 EUR

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou/ihneď
980 EUR/mesiac980€ + dochádzkový bonus 300€, priemerne si zarobíte 1290€

Popis práce

Hľadáte prácu vo výrobe, kde by ste mohli vidieť výsledky svojej práce a mali voľné víkendy? Ozvite sa nám, máme skvelú pracovnú príležitosť pre mužov s možnosťou profesijného rastu, zaujímavú mzdu a balík benefitov.

Náplň práce:
- výroba nábytku (vŕtanie, ohraňovanie, fóliovanie, tmelenie)
- kontrola kvality výrobkov

Práca na 3 zmeny, voľné víkendy

Ponúkame

- dochádzkový bonus 300€ vyplácaný každý tretí mesiac
- odmena za dlhoročnú prácu do výšky 300 €
- odmena pri životnom jubileu vo výške 150 €
- odmena za odporúčanie zamestnanca 350 €
- 5 dní dovolenky naviac alebo zimný bonus do výšky 25% z priemernej mzdy
- dotácia na stravu vo výške 5,10 € - zamestnanec zaplatí 0,70 €
- interné, odborné školenia
- príspevok do DDS 2,5%
- 15% zľava v OD IKEA
- ponuka je vhodná aj pre absolventa bez praxe

- zdarma zamestnanecká doprava zo smerov:
1) Holíč, Kopčany, Adamov, Kúty, Sekule, Moravský Svätý Ján, Závod, Veľké Leváre
2) Plavecký Peter, Plavecký Mikuláš, Plavecké Podhradie, Sološnica, Rohožník, Kuchyňa, Pernek
3) Šastín - Stráže, Šaštín, Borský Mikuláš, Lakšárska Nová Ves, Studienka
4) Senica, Šaštín, Čáry, Kúty, Malacky
5) Stupava, Vysoká pri Morave, Láb, Plavecký Štvrtok

Požadujeme

- základy technického myslenia
- vzdelanie s technickým aalebo drevárskym zameraním

Kontakt

Kontaktná osoba: Alexandra Lapin
Tel.: +421908764052
E-mail: poslať životopis